Březen 2014

31.03 2014

31. března 2014 v 20:41 | Katheryn |  Diary
Čauky :) Je tu zase pondělí a já si opět přeju pátek. :D Nezdá se vám to divný? Když se zamyslíte ... Každý pondělí se těšíme jenom na pátek místo toho abychom si užívali každého dne, celý školní rok se těšíme na letní prázdniny místo toho abychom se radovali z toho, co je teď. no nic ... jsem rozený fylozof :D

Snídaně: Cereálie
Svačina: Nic
Oběd: Slunečnicová bulka a zmrzlina
Svačina: Nic
Večeře: Nic
Pití: 2 l vody, 200 ml kafe

Pohyb: Šla jsem si zaběhat :)
Názor: Jsem spokojená, jenom celý den mi je nějako slabo a divně, trochu se mi motá hlava :/


30.03 2014

30. března 2014 v 21:33 | Katheryn |  Diary
Ahojda zlatíčka :3 Dnes mám nějakou zvláštní náladu. Takovou jako kdybych byla zamilovaná, ale nejsem. Je to normální? :D Dnes jsem se vážila a měla jsem 62,2 kg. Jsem ráda. :) Jinak na zítřek mám v plánu jít si zaběhat, teda pokud bude tak hezky jako dnes. :)

Snídaně: Banán
Svačina: Nic
Oběd: Kuřecí maso s bramborákem :/
Svačina: Nic
Večeře: Celozrnný toust
Pití: 1 l vody, 250 ml zeleného čaje, 250 ml ledové kávy

Pohyb: Nic ... Chtěla jsem jít bruslit, ale kamarádka mi to odřekla ...
Názor: Jde to :)

Tak se mějte a zase zítra :)

Nestíhám

29. března 2014 v 21:55 | Katheryn
Ahojda všichni ... jedním slovem nestíhám. :/ Omlouvám se, že jsem zde 3 dny nebyla. Zítra přidám jídelníček a budu se vážit. :/ Docela se bojim ... Jinak musím se pochlubit. Dnes jsem byla na volejbalovém zápase a jsme 3. v kraji. :3 Skvělý den i přes to, že jsem snědla asi všechno na co jsem přišla. :D Tak se mějte a zítra :*


Fakta 01

26. března 2014 v 21:51 | Katheryn |  About me
Ahojda všichni :)) Tak dnes jsem se rozhodla, že trochu změním téma a místo jídelníčku vám napíšu 10 faktů o sobě. :)

1. Miluju čaje.
2. Kafe piju pozte ledové nebo frappé.
3. Nesnáším matiku, fyziku a zeměpis.
4. Vždycky jsem chtěla závodit na lyžích v slalomu, ale protože bych to měla strašné dojíždění, vyašlala jsem se na to.
5. Miluju cestování. Jednou chci navštívit Maledivy, Nový Zéland, Kalifornii, Velkou Británii, znovu Itálii atd. :33
6. Ráda si lakuju nehty.
7. Miluju boty a hoodně šperků :3
8. Neumím noty a neumím hrát na žádný hudební nástroj.
9. Ráda hraju volejbal, dělám jógu, jezdím na kolečkových bruslích. (Chci začít běhat)
10. Nesnáším běžky a ani moc nemám v lásce kolo.

Možná některé fakty jsou nepodstatné a blbosti, ale nic mě nenapadalo :D Pokud by vás o mě cokoli zajímalo, napište do komentářů otázky a já vám je později zodpovím. :)


25.03 2014

25. března 2014 v 21:35 | Katheryn |  Diary
Omlouvám se, že píšu tak pozdě :/ Ale píšu zítra testy a nestíhám ... :/ Jinak chtěla bych poděkovat všem blogům co se se mnou spřátelily. :)) Mám aspon pocit, že v tom nejsem sama. :)

Snídaně: nic
Svačina: Ledová káva (10:00)
Pozdní oběd: Kuře s bramborem (15:00) - zase jsem byla u babči :D
Svačina: nic
Večeře: nic
Pití: 0,45l zeleného čaje, 1l vody, 250ml ovocného čaje

Pohyb: Žádný
Názor: No ... nevim, ale počítala jsem pod 500 kcal jsem se vešla, tak to není zas tak špatné :)

Jinak dnes jsem narazila na skvělý malý obchůdek a čajema a hned jsem si ho zamilovala :33 JÁ MILUJU ČAJE! :) A asi něco zkusím ... Vždycky když přijdu ze školy domů, tak si udělám čaj místo jídla :) Už se těším až zítra do toho obchodu znovu zajdu a koupím si čajík :3 Tak se mějte pěkně a přeji pevnou vůli :)*

Thinspiration 01

24. března 2014 v 17:19 | Katheryn |  Thinspiration
Našla jsem pár vět k motivaci, tak jsem se rozhodla je sem hodit. :)

"Ana, she is always there.''
"Hunger hurts but starving works."
"Starving is an example of excellent will power."
"Craving is only a feeling."
"Pretty girls don't eat."


Toje pro dnešek vše. :) Užívejte zbytek dne ;)

24.03 2014

24. března 2014 v 17:19 | Katheryn |  Diary
Omlouvám se, že jsem zde nebyla, ale v pátek jsem byla tak unavená, že jsem přišla z tréninku a hned v osm usnula. A o víkendu jsem byla u babičky a tam wifi nebyla nikde k mání! :/ Jinak, musím se přiznat, že moje babička umí pořádně člověka vykrmit a já to zažila právě tento víkend na vlastní kůži. :/ Asi nejsem tak silná, jak jsem si myslela. :/ No nic, rozhodně jedu dál a už sem házím svůj jídelníček za dnešek :)

Snídaně: nic
Svačina: meruňka
Oběd: slunečnicová bulka s plátky okurky
Svačina: bebe dobré ráno
Večeře: nic
Pití: 1,5 l vody, 100 ml zeleného čaje

Pohyb: nic
Názor: :/

Potřebuju nutně pomoct! Vždy, když se vrátím ze školy musím něco sníst, i když nechci. :/ Vydržím celý den klidně nejíst, ale když se vrátím ze školy nastává pro mě noční můra. Lednička jako by volala "vem si mě, nic ti neudělám" a já podlehnu. :/

20. 03 2014

20. března 2014 v 20:51 | Katheryn |  Diary
Ahojda :)) Tak, už se nám blíží víkend. :3 Nemůžu se dočkat. :3

Snídaně: Loupák (Vím, že je to bílé pečivo, ale ze skupiny bílého pečiva jsem ochotna se vzdát všeho, až na loupáky. Ty miluju <3 ) (7:00)
Svačina: nic
Oběd: Jablko (13:00)
Svačina: Jahodová pěna (16:00)
Večeře: nic
Pití: 1,6 l vody, 100 ml kávy

Pohyb: jedna hodina jógy
Názor: Ale jo, celkem spokojenost :))

19. 03 2014

19. března 2014 v 17:44 | Katheryn |  Diary
Ahoj lidičky :* Tak jak se vám daří s dietou? Já jsem si dneska vedla překvapivě dobře. Myslela jsem, že to bude daleko horší. :) To je ale jenom otázka času co? ... Jinak ve škole je děsná nuda. Hodiny se táhnou a jakoby ne a ne utíkat :/ A to zítra píšeme ještě k tomu 2 testy. Už aby byl víkend.


Snídaně: necelý banán (6:15)
Svačina: nic
Oběd: housková knedlíky s omáčkou
Svačina: bílé pečivo (rohlík) :/
Večeře: nic
Pití: 1,5 l vody, 250 ml pomerančového džusu

Pohyb: ---
Názor: Nic moc. Nevím nejsem spokojena. Zítra to bude lepší :)

Mějte se pěkně :)*

Úvod aneb Jak to všechno začalo ...

18. března 2014 v 16:37 | Katheryn |  About me
Zdravím všechny, co zavítali na můj blog :) Jmenuji se Katheryn a je mi 15 let. Chtěla bych se s vámi podělit o svůj příběh, o to, jak to všechno začalo, proč jsem založila tento blog a proč je teď jeden z mít největších snů stát se anorektičkou. (Ano, jsem velký snílek. Mám stále nějaké sny :D)

Vše začalo, když mi bylo 14 let. V červenci jsem jela s rodinou na dovolenou a byli jsme ubytováni v opravdu luxustím hotelu, kde naprosto výtečně vařili. Ještě teď když si vzpomenu na ty švédské stoly sbíhají se mi sliny. :3 V té době jsem vážila 56 kg. Každý den jsem se tam přejedla a nějakou váhu jsem neřešila. Ale poté, co jsme se vrátili z dovolené jsem doma neustále vyjídala ledničku a nešlo přestat. Když už jednou začnete, nejde jen tak lehce přestat. A v srpnu jsem jela na alergologii, kde mě pokaždé váží ... A víte co? Váha ukazovala 61 kg!!! V tu chvíli jsem si to uvědomila ... Takhle to dál nejde. Když jsem se vrátila domů, koukla jsem na sebe do zrdcadla a všimla si toho. Bylo to na mě vidět, přece jen 5 kg už na člověku vidět je! I moje mamka si toho všimla i táta, vlastně bych mohla říct skoro celá moje rodina. Od té doby mají pořád narážky na mojí postavu a váhu ... Ikdyž to třeba mysí ze srandy, tak to bolí. Nesnášela jsem se a na začátku školního roku jsem se začala řezat (v tu dobu jsem měla hodně osobních problémů, i do teď mi jich pár zůstalo, a ty jejich ''vtípky'' byly jedny z mnoha důvodů, proč jsem se sebepoškozováním začala). V říjnu na to, že se řežu, přišla moje kamarádka a od té doby se už neřežu. I když stále někdy mám strašnou chuť to udělat ... Snažím se být silná.

Každopádně, dnes jsem byla opět na alergologii a váha ukázala 64 kg. A teď jsem si řekla: A DOST! Chci zhubnout, chci být křehká, chci aby mi lidé moji postavu záviděli, abych vypadala skvěle v každém oblečení, které si na sebe vezmu. :( Jsem docela citlivá a když mi táta řekne, že v té sukni vypadám jako buřt nebo že moje babička mi ukáže fotku a řekne: ''Katheryn, tady na té fotce jsi vypadala tak krásně a štíhle. Koukni na ty nohy, jako modelka ...'' tak to celkem zabolí. :(

Tento blog jsem si založila, abych jsem psala každodenní jídelníček a vkládala jsem nějaké obrázky jako inspiraci a motivaci. :) A pokud budete tento blog navštěvovat a podporovat mě, ne jenom, že mě potěšíte, ale také pomůžete. :))

P.S Všechny negativní komentáře mažu. ;) Tento blog je určen pro ty, kdo podporují pro ana :))

Hezký zbytek dne :)*