Úvod aneb Jak to všechno začalo ...

18. března 2014 v 16:37 | Katheryn |  About me
Zdravím všechny, co zavítali na můj blog :) Jmenuji se Katheryn a je mi 15 let. Chtěla bych se s vámi podělit o svůj příběh, o to, jak to všechno začalo, proč jsem založila tento blog a proč je teď jeden z mít největších snů stát se anorektičkou. (Ano, jsem velký snílek. Mám stále nějaké sny :D)

Vše začalo, když mi bylo 14 let. V červenci jsem jela s rodinou na dovolenou a byli jsme ubytováni v opravdu luxustím hotelu, kde naprosto výtečně vařili. Ještě teď když si vzpomenu na ty švédské stoly sbíhají se mi sliny. :3 V té době jsem vážila 56 kg. Každý den jsem se tam přejedla a nějakou váhu jsem neřešila. Ale poté, co jsme se vrátili z dovolené jsem doma neustále vyjídala ledničku a nešlo přestat. Když už jednou začnete, nejde jen tak lehce přestat. A v srpnu jsem jela na alergologii, kde mě pokaždé váží ... A víte co? Váha ukazovala 61 kg!!! V tu chvíli jsem si to uvědomila ... Takhle to dál nejde. Když jsem se vrátila domů, koukla jsem na sebe do zrdcadla a všimla si toho. Bylo to na mě vidět, přece jen 5 kg už na člověku vidět je! I moje mamka si toho všimla i táta, vlastně bych mohla říct skoro celá moje rodina. Od té doby mají pořád narážky na mojí postavu a váhu ... Ikdyž to třeba mysí ze srandy, tak to bolí. Nesnášela jsem se a na začátku školního roku jsem se začala řezat (v tu dobu jsem měla hodně osobních problémů, i do teď mi jich pár zůstalo, a ty jejich ''vtípky'' byly jedny z mnoha důvodů, proč jsem se sebepoškozováním začala). V říjnu na to, že se řežu, přišla moje kamarádka a od té doby se už neřežu. I když stále někdy mám strašnou chuť to udělat ... Snažím se být silná.

Každopádně, dnes jsem byla opět na alergologii a váha ukázala 64 kg. A teď jsem si řekla: A DOST! Chci zhubnout, chci být křehká, chci aby mi lidé moji postavu záviděli, abych vypadala skvěle v každém oblečení, které si na sebe vezmu. :( Jsem docela citlivá a když mi táta řekne, že v té sukni vypadám jako buřt nebo že moje babička mi ukáže fotku a řekne: ''Katheryn, tady na té fotce jsi vypadala tak krásně a štíhle. Koukni na ty nohy, jako modelka ...'' tak to celkem zabolí. :(

Tento blog jsem si založila, abych jsem psala každodenní jídelníček a vkládala jsem nějaké obrázky jako inspiraci a motivaci. :) A pokud budete tento blog navštěvovat a podporovat mě, ne jenom, že mě potěšíte, ale také pomůžete. :))

P.S Všechny negativní komentáře mažu. ;) Tento blog je určen pro ty, kdo podporují pro ana :))

Hezký zbytek dne :)*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Castiella Houdini Castiella Houdini | Web | 24. března 2014 v 18:15 | Reagovat

S rodinou to chápu.. Také jsem dřív váhu neřešila, až když jsem přibrala a vážila 63kg a rodina začala mít narážky.. když jsem se šla najíst, tak táta prohodil něco ve smyslu "jí moc často, aby nám neztloustla" jako by to znamenalo, že mě pak přestane mít rád :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama